Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elvin A.K.A Mbreti

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
 • Vendlindja:
 • Gërchec (Shkup) 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Maqedoni 
 • Mosha:
 • 29 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: Elvin A.K.A Mbreti është një këngëtar. Emri Elvin Veseli. Mëson Në Shkollen "Zef Lush Marku" - ZLM - SHKUP. i Njohur Me Nofken eLviN a.K.a MbReTi Ose MbReTi i Gangsta Grupës Më Të Madhe n`Shkup "DJELMOSHAT PA FRIK" - D.p.F.....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Jasmin

A Loc

B-Ullet

Papel G

Kann1

Backy

A62

X1

Tonny-D

8kg

Tags: Elvin A.K.A Mbreti, Elvin Aka Mbreti, Elvin Veseli


Komente mbi këtë artist