Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elvin A.K.A Mbreti - Vuajtja Per Ty (Feat. Brezi 3Nt)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


mbreti:

Kto ishin fjalt e fundit qe ti mi pate than tash ato premtime zemer ku i ke lan mu pendu prej jetes tash qeknka shum von du me pas po krizat pom lajn du me pa drit po shikoj veq ter me xhilpana trup jeten jeten e kom ne fer lutem qe tme kthehet jeta qe e kisha kur me ty i lumtur isha kur ket sen nuk e disha nuk e din zemra e vogel tash a po deqon ti je arsyja e vetme qe gjakun ma helmon ndoshta nuk ta nin ndoshat nuk te bohet as von djali qe te desht nga kjo bot tash po mbaron...

brezi3nt:
Amanet ka me lan vorin kur tem bohet nese ti nuk vjen tpakten 1 tuf lule ma dergon dhe ne boten tjeter po shkoj per mbi varin tim do te shkruan don mungojn buzt e tuaa saher at hin tru kur e boj imazhin tan ata e shoqerojn dhe gjithmoon deri ndhe nuk mu lan ata 2 sy ndoshra shpirti gjan dhe e din qe kur ske mu kthy te humba ty e humba edhe jeten time tash ri i vetem dhe me kan mbet ato kujtime me kujtohet shikimi edhe flokt kur ti ledhatoja kur buzt ti kafshoja dhe shum fort te perqafoja

Ref:.....

Ky tekst u dërgua nga Goga


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 05/06/2012


Elvin A.K.A Mbreti - Vuajtja Per Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vuajtja Per Ty".
3. Video është e këngës "Vuajtja Per Ty", por nuk këndohet nga Elvin A.K.A Mbreti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Elvin A.K.A Mbreti:


Komente 0