Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elvin A.k.a Mbreti - Trimat E Internetit (Feat. Timmy & Lili G)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

LiLi G:
Qe Ky n`Messenger Qe Po Shajke
Timmy:
Qe Edhe Ky Tjetri Qe Po Vrajke..
LiLi G:
haha MbReTi Timmy LiLi G Yooo # (2here)

eLvin a.K.a MbReTi:
Sa Hy n`Msn Ma Bojn Pse Shahesh o MbReT
Jo Shoki Un Nuk T`Shaj Po Po Shahesh Ti Vet
Mu Sum Kerset Se Un DosT LIVE i Kry Punet
Une Sdi n`Msn Po LIVE Shok Ti Thej HundeT
E Qeli Web-siTen Tem Pakk T`hi Ta Shoh
Pom Shajn Edhe Do Tipa Qe Hiq Nuk i Njoh
E Di Se KtO Selame i Qojn Veq Prej Xhelozis
Se Kur Em Shohin Rrugve Nuk Dalin Prej Shpiss
Po Ma Kan Inati Mu Pse Jom n`Ket NiveL
Pishman Je a e s`Dihet Qa Kom n`Bel
Sdihet Qka Del A Nashta Naj TT-e
Se Ke Dit Se MbReTi Dost Ty T`shtin Nder Dhe
Me Hi5 t`Femnav Po Hyn Do Mafiasha
Po Po Tuten Mu Kur Pom SHohin Me Kallasha
Do Qka M`Shajshin Mu Dost
i Zunna LIVE Per Hune Krejt Pi TuTe Thojshin
OO VALLA SJOM KON UNE


Refreni (2here)

Trimat e Internetit Veq Din T`Shajn
Trimat e Internetit Veq (hehe) Shum Hajn
Trimat e Internetit Moti Un i Kom Rreh
Prej Tutes Edhe n`Ren Ato POm Bojn Be

Timmy:
Si Be Sjom Kon Une
PO Kush ke n`Kamer
Ani Ma Bojshe Mu
Hey o Ti Kom Me Ther
Konn Ki Me Therr
Po Hajde Be Dost Naj Kun Dil
e Tani e Shohmi Se Kush Osht Ma KATIL
Ngoo o BiLbiL Se Ti Nuk Je As Ni Sen
Se Ti Veq n`MSN Po Din Mem Shit Men
Ngoje KET Sen Se Per TipaT Si Ti e Kom BO
Po Du Me Ju Kallxu Haptazi Se Sjeni Kurgjo
Se Kur e TeproN Ta FuTi Block Delete
Mos Harro Se Muj Me T`Fshi Edhe Prej Ksaj JETE
Boll Mo Me Ato Komente Se Mo M`Ke Merzit
Pse Ke Qel MSN mOSS Menno Se Je Rrit
TrimaT n`Internet JO Se Kom Prit Se Edhe Ty Kom Me T`kritiku
Epo Qaq Mo Se Shum e Keni Tepru

Refreni (2here)

Trimat e Internetit Veq Din T`Shajn
Trimat e Internetit Veq (hehe) Shum Hajn
Trimat e Internetit Moti Un i Kom Rreh
Prej Tutes Edhe n`Ren Ato POm Bojn Be

LiLi G:
Ma Boni Njoni Hajde Dil o Kush
Une Dola Be Shoki Po Nuk Ishte Kerkush
A Mos Poo Doni Me Ju Ardh Edhe n`Shpi
Jo Sse Secili Para Deres Pom SheT Mu Trimnni
Lene Mu Sen Em Prekni n`Shpi Te Oborri
Se PASHA ROPT Qaty n`Ven Meniher i Bohet Vorri
Eee Ty Tash T`mbytti Edhe Ky Senni
Moss Ha MUT Shoki Se Ti Qes TruT Pi Veni
Hehe T`kapi MdukeT Tash Mduket Panika
MbReTi DosT Ruju Se Jep Shum Thika

Refreni (2here)

Trimat e Internetit Veq Din T`Shajn
Trimat e Internetit Veq (hehe) Shum Hajn
Trimat e Internetit Moti Un i Kom Rreh
Prej Tutes Edhe n`Ren Ato POm Bojn Be


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 09/07/2009


Më Shumë Këngë Nga Elvin A.K.A Mbreti:


Komente 0


Elvin A.k.a Mbreti - Trimat E Internetit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Trimat E Internetit".
3. Video është e këngës "Trimat E Internetit", por nuk këndohet nga Elvin A.k.a Mbreti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.