A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Elvir Hasani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
  • Vendlindja:
  • Gostivar 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Itali 
  • Mosha:
  • 29 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Elvir Hasani është një këngëtar i njohur. Elvir Hasani ka lindur me 6 mars 1990 ne Gostivar (Maqedoni), por jeton ne L'Aquila (Itali)....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Qendrim Lutfiu

Aurel Amzai

Adhurim Deari

Kujtim Akiku

Florent Iseini

Shpresim Zylbehari

Ylker Baliu

Miki

Chippi

Hajrush Kryeziu


Tags: Elvir Hasani

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019