A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Elvir Hasani
  • Vendlindja:
  • Gostivar 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Itali 
  • Mosha:
  • 29 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 6 Mars 1990
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♓ Peshqit
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Elvir Hasani është këngëtar i njohur. Elvir Hasani ka lindur me 6 mars 1990 ne Gostivar (Maqedoni), por jeton ne L'Aquila (Itali).

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Punuan Biografinë:  ArsOnAir