Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Elvir Hasani - Hajde Armend Aga Nama Besen  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

30/10/2013

2013-10-30T12:53:31+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Hajde Armend Aga Nama Besen" kënduar nga Elvir Hasani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Elvir Hasani:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet