Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Elvir Hasani - Plas Kjo Zemer  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

30/10/2013

2013-10-30T12:53:31+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Plas Kjo Zemer" kënduar nga Elvir Hasani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Elvir Hasani:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet