Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elvira Fjerza

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  348
BIOGRAFIA: Elvira Fjerza është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqiperisë së veriut. Në Janar 2016, Elvira merr pjesë në Shkodra Fest 2 me këngën "Vitet Shkojne". Më datë 24 Maj 2016, Elvira Fjerza publikon videoklipin "Djal Fantastik". Më datë 17 Maj 2017, Elvira Fjerza publikon videoklipin "Dashuria Don Guxim". Më datë 22 Qershor 2017, Elvira Fjerza publikon videoklipin "Kish Rrit Nana Dy Jetima". Më datë 9 Korrik 2018, Elvira Fjerza publikon videoklipin "S'ka Si Vajzat E Malesise". Më datë 27 Tetor 2018, Zef Bek...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Govi Reka

Kjara Pepushaj

Vera Qarku (Toska)

Domenika Roci

Leonilda Brozi

Florina Gjoka

Emanuela Neçaj

Klaudia Celaj

Lisa Bujaj

Anila Kodra

Tags: Elvira Fjerza


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet