Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elvira Fjerza - O Shpirt Ku Je Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

dal e rri ne breg te detit
lotin kam ne sy
mallkoj rruget e kurbetit qe me ndan me ty
o sa shume te kam dashte
sa kush se beson
deri sa zemrat marrin fund
vetem ty te kerkoj

oo shpirt ku je
si spo te bjen ndermend per mua
zemer nuk paske
se ti sme kishe harru 2x

ma ke marr driten ne sy
ndetin e pafund
une i hapa kraht per ty
ti serdhe tek une
asnjehere ste kam harruar
as mos me harro
kujto zemren e vetmuar
eja ma qetso

oo shpirt ku je
si spo te bjen ndermend per mua
zemer nuk paske
se ti sme kishe harru 2x

une per ty rri e mendoj
cdo dite shpresa mbaj
neper endrra te kerkoj
kur nuk te shoh qaj
lotet derdhen e nuk teren
po kalon nje jete
zemra hapur e mban deren
ti hupe nkurbet

oo shpirt ku je
si spo te bjen ndermend per mua
zemer nuk paske
se ti sme kishe harru 2xPublikimi: 05/01/2016


Elvira Fjerza - O Shpirt Ku Je
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "O Shpirt Ku Je".
3. Video është e këngës "O Shpirt Ku Je", por nuk këndohet nga Elvira Fjerza.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Elvira Fjerza:


Komente 0