Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elvira Fjerza - Dashuria Don Guxim Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  7

kush kujton se ma vjedh zemren
dashurine po ma kerkon
cili djal ma ka prish menjen
me dal para nuk guxon 2x

dashuria eshte pranvera
qe vjen me gjelbrim
nje lule qe cel te zemra
e keput ai qe ka guxim
dashuria eshte nje emer
qe vlon me marak
mjeri ai qe nuk ka zemer
e ban vedin frilacak

kush eshte ai qe thote te dua
pse e mban dashnin sekret
cila zemer rreh per mua
pse ka frike ndjenjen e vet 2x

dashuria eshte pranvera
qe vjen me gjelbrim
nje lule ce cel te zemra
e keput ai qe ka guxim
dashuria eshte nje emer
qe vlon me marak
mjeri ai qe nuk ka zemer
e ban vedin frikacak


Elvira Fjerza - Dashuria Don Guxim
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashuria Don Guxim".
3. Video është e këngës "Dashuria Don Guxim", por nuk këndohet nga Elvira Fjerza.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Elvira Fjerza:


Komente 0