Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elvira Fjerza - Kur Flasin Dy Zemra Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Moj dashni, cfare ke moj dashni
Qe po vun gjithe jeten
Kur dy zemra
Kur lidhen dy zemra pa fol te verteten 2x

Nuk e du diellin nuk du
Hena te mos dalin
Buzt e tua
Vetem buzt e tua nje premtim tma falin
Nuk e du mos te vijn pranvera
Lulet le te thahen
Vec dy zemrat
Vec dy zemrat tona kurr jo mos te ndahen

Per dy fjale
Per dy fjale te bukra kur jane te verteta
Gzojn dy zemra
Bashkohen dy zemra e ndryshohet jeta 2x

Nuk e du diellin nuk e du
Hena te mos dalin
Buzt e tua
Vetem buzt e tua nje premtim tma falin
Nuk e du mos te vijne pranvera
Lulet le te thahen
Vec dy zemrat
Vec dy zemrat tona kurr jo mos te ndahen 2x


Elvira Fjerza - Kur Flasin Dy Zemra
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kur Flasin Dy Zemra".
3. Video është e këngës "Kur Flasin Dy Zemra", por nuk këndohet nga Elvira Fjerza.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Elvira Fjerza:


Komente 0