TEKSTESHQIP

Elvira Fjerza
Sa Marak
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Sa Marak" kënduar nga Elvira Fjerza.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Gjithçka u prit shumë mirë edhe falë faktit, që krijimi muzikor është finalizuar para shikuesve i punuar shumë bukur me anë të një klipi muzikor, i cili u publikua më 9 Qershor 2023. Autor i tekstit është Fran Kodra, ndërsa arranzhimin e mori përsipër Besnik Zikolli.