TEKSTESHQIP

Elvira Fjerza & Marlen Qelia
Nusja Motër Më Ka Dalë
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nusja Motër Më Ka Dalë" kënduar nga Elvira Fjerza & Marlen Qelia.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Në mënyrë që impakti të jetë sa më i natyrshëm, materiali muzikor u finalizua në ekranet tona i kompletuar mjaft këndshëm me videoklip muzikor, të cilin e krijoi Fenix Studio. Videoklipi u publikua më 15 Shtator 2023. Këngën e orkestroi Sami Hoxha.