Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Elvira Morina

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
BIOGRAFIA: Elvira Morina është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Qershor 2005, Elvira Morina merr pjesë në Polifest Kids 2005 me këngën "Dhelpra". Më datë 14 Janar 2012, Elvira Morina publikon videoklipin "Loti Margaritar"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Elona Sopjani

Ermira Ahmeti

Estela Nikoliqi

Donika Zhushi

Egzona Kryeziu

Arta Grajqevci

Dhurata Haliti

Ambra Troplini

Rina Shyti

Dea Sabriu

Tags: Elvira Morina


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet