Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elvis Duro

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
Elvis Duro është një autor këngësh i njohur.
Nuk ka akoma asnjë informacion...


>> Dërgo Biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Autorë Të Ngjashëm:

Isai Najes

Edlir Begolli

Sergi Disha

Delo Isufi

Vasil Dede

Gezim Mneri

Sokol Marsi

Jetmir Barbullushi

Florian Zyka

Altin Llakaj

Tags: Elvis Duro


Komente mbi këtë artist