Elza Selimaj
Elza Selimaj

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Elza Selimaj është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në Dhjetor 2022, Elza Selimaj merr pjesë në Nota Fest 2022 me këngën "Hija Yte Më Përcjell"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0