Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ema Bytyqi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  50
 • Vendlindja:
 • Prishtinë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Gjermani 
 • Mosha:
 • 38 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Ema Bytyqi është një këngëtare e njohur. Ema Bytyqi u lind në Prishtinë me 29 Qershor 1983. Ka te mbaruar shkollen e mesme te muzikes "Prenk Jakova". Prishtinë pjesëmarrëse e shumë festivaleve dhe krijuese e shumë hiteve, ka kohë që nuk po duket gjëkundi. Po ashtu dhe nëna e saj, aktorja e humorit Drita Duraku janë larguar plotësisht nga jeta publike. Siç kuptojmë, Ema po vazhdon të jetojë në Gjermani, ku edhe po punon në një sektor që s’ka të bëjë fare me muzikën, që siç thoshte dikur,...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

3

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Albulena Kajtazi

Elida Kryeziu

Drenusha Latifi

Egzona Krasniqi

Besa Morina

Linda Mirena

Leonida Marjakaj

Teuta Blaka

Valentina Ajdari

Fitore Gjonbalaj

Tags: Ema Bytyqi, Ema Bytyçi, Ema Bytyci


Komente mbi këtë artist