Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ema Bytyqi - Në Ëndërr Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Binte bore e bardh mbi floket tane
Frynte bota jashte vinte kjo nate
lart me mban si nje loder si nje perrall
Ishim te dy bashk ne lumturi e mall
qiellin e kishim pran e token lart
engjuj udhetar ne fluturim
ku po shkonim ate nate udha ishte e gjate
neper yje ate nate te dashurise ooo

Jo kjo nat jo nuk mjafton
per enderren tone te pare
dashuria diten zgjon me puthjen
tone te pare

nje vendim qe iken larg
ku koha vet mbaroi
e qan qdo shpres qe e dhe

Jo kjo nat jo nuk mjafton
per enderren tone te pare
dashuria diten zgjon me puthjen
tone te pare

nje vendim qe iken larg
ku koha vet mbaroi
e qan qdo shpres qe e dhe

qiellin e kishim pran e token lart
engjuj udhetar ne fluturim
ku po shkonim ate nate udha ishte e gjate
neper yje ate nate te dashurise oooNuk kemi video për këtë këngë.


Ema Bytyqi
Publikimi: 01/06/2001
Festivali: Polifest 2001


Ema Bytyqi - Në Ëndërr
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Në Ëndërr".
3. Video është e këngës "Në Ëndërr", por nuk këndohet nga Ema Bytyqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ema Bytyqi:


Komente 0