TEKSTESHQIP

Ema Qazimi
Këngë Për Tiranën
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Këngë Për Tiranën" kënduar nga Ema Qazimi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.