Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ema Smajli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  20
  • Vendlindja:
  • Prishtinë 
  • Mosha:
  • 25 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: Ema Smajli është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në moshën pesë vjeçare, Ema Smajli filloi të merret me shumë aktivitete, dhe atë: këndim, sport, pikturim, mësimi i gjuhëve të huaja, piano, etj. Ema Smajli ka përfunduar shkëlqyeshëm edhe Shkollën e Ulët të Muzikës “Prenk Jakova” në Prishtinë, dega e pianos, në klasën e Prof.Aida Gjikolli. Gjatë kësaj periudhe ka marrë pjesë në shumë koncerte të shkollës, si dhe në garat e ndryshme. Në Garat e Pesta Ndërkombëtare të Muzikës Klasike, të mbajtura ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Renata Bakalli

Donika Nuhiu

Sala Jashari

Blertina Shabani

Albana Berisha

Feime Salihu

Vjosa Selmani

Aulona Limani

Rinna

Qendresa Batllava

Tags: Ema Smajli, Ema Smaili, Emma Smajli


Komente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet