Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ema Smajli - Nje Shtatori Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  17

Refreni (2 x):
Një shtatori prapë erdhi
Sa gëzim për ne
Rrothul shkolës mblidhën nxënësit
Nga 2 e nga 3.

Refreni (x):
Ja tek është tok me ne
Mësuesja jonë e re.

Refreni (2 x):
Sa ra zilja hym në klasë
Orë e parë filloi
Dhe mësuesja jonë e dhashur
Nis me na tregoi.

Refreni (4 x):
Kjo është A kjo është B
Dhe pas tyre shkronja C.

Refreni (2 x):
Orë e dytë pas abetarës
Vjen matematika
Shih sa bukur që përgjigjën
Betimi dhe Donika.

Refreni (x):
Një me një bëjnë dy
Shto dhe një na bëhetë tre.Nuk kemi video për këtë këngë.


Ema Smajli
Publikimi: 03/04/2015


Ema Smajli - Nje Shtatori
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nje Shtatori".
3. Video është e këngës "Nje Shtatori", por nuk këndohet nga Ema Smajli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ema Smajli:


Komente 2