Ema Zharku
Ema Zharku

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Ema Zharku është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në Korrik 2020, Ema merr pjesë në Jehó 2020 me këngën "Bad Boy". Më datë 10 Qershor 2022, Gjesti & Ema publikojnë videoklipin "Ani". Teksti i këngës u shkrua nga vetë Gjesti. Videoklipi u prodhua nga kompania XL Films....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0