A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  38
  • Emri i Vërtetë:
  • Emalio Kaci
  • Vendlindja:
  • Tirane 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 28 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Emalio është një këngëtar. Emri:EmaLiO Mbiemri:KaCi Vendbanimi :Tirane Student ne UFo University. Jeton ne Komun te Parisit. Eshte pjestar i Banda Butuesi. Do marr pjes ne Top Fest 10. Eshte duke perfunduar 1 album te vetin. Shum shpejt me nje bashkpunim me Stresin, Lazyn, Sk3rdi, White Devil etj....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Francezi

Emiljano Lekaj

Ildi

Leddie Malik

Return Aga's

Pandeli Frroku

Mc Man

Vissi

E-Os Tbb

Erto


Tags: Emalio, Wizzy, Emalio Kaci

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019