Më mbaj mend (për 1 muaj)


Emalio - Per Ty

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Per Ty".
3. Video është e këngës "Per Ty", por nuk këndohet nga Emalio.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Emalio - Per Ty  (Feat. Spektakolar1)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  19

Komente

Asnjë Koment

27/11/2011

2011-11-27T14:29:38+00:00Ref...Hey zemer ti mir e di te jem me ty kjo ka rendsi..ti me mu prap do te jesh te du un ty deri sa tvdes..cohem ne mengjes e te dal para jo sje e fundit po sje as e para je ajo qe tgjith i llaston po me mu hic osht ka tshkon,e di qe tkan tregu qe un jam tu tngacmu e ti po thu ska shanc ai me mu,, sdu me pas shanc po du me hek fiksimin kurr mo me ta hedh shikimin...


Ky tekst u dërgua nga  WizZY
Më Shumë Këngë Nga Emalio:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet