Emanuel Asllani
Emanuel Asllani

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Emanuel Asllani është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 11 Gusht 2021, B2N & Emanuel Asllani publikojnë videoklipin "Krenar". Muzika e këngës është shkruar nga vetë B2N, ndërsa tekstin e kanë shkruar në bashkëpunim B2N & Emanuel Asllani. Më datë 22 Dhjetor 2021, B2N & Emanuel Asllani publikojnë videoklipin "Mercedes X Pandemia". Muzika e këngës është shkruar nga vetë B2N, ndërsa tekstin e kanë shkruar në bashkëpunim B2N & Emanuel Asllani. Më datë 22 Prill 2022, Emanuel Asllani & B2N publ...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0