Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Emara Berisha

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Emara Berisha është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Më datë 10 Shtator 2012, Emara Berisha publikon videoklipin "10 Barbikat". Videoklipi u prodhua nga Biggy Image. Në Shtator 2013, Emara Berisha merr pjesë në Fluturat Kumanove 2013 me këngën "Taket"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Lirika Krasniqi

Donika Zhushi

Arbnora Bahtijari

Arta Grajqevci

Egzona Kryeziu

Dhurata Haliti

Triola Jakupi

Yllka Rexha

Estela Nikoliqi

Dea Sabriu

Tags: Emara Berisha


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet