Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
EMF Creative

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: EMF Creative është një video produksion shumë i njohur. EMF Creative ka filluar aktivitetin e saj në vitin 1993 në Prishtinë, Kosovë për prodhimin dhe menaxhimin e artistëve. Muzika ishte veprimtaria e tyre kryesore. Më vonë, EMF ka zgjeruar shërbimet e saj me prodhimin e videove dhe shpërndarjen e saj në të gjithë botën. EMF Creative është një kompani e shërbimit nga Kosova e cila operon kryesisht industrinë e multimediale. Kompania e tyre kryesisht kryen prodhimet video, duke përfshirë incizim, v...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Facebook

Fanpage

Faqja

Zyrtare

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Artistë Të Ngjashëm:

Men Media Pictures

Intro Creative

Pulla

Fly Pictures

Pixels Production

Bleri Production

Koperativa

Fronmedia

Lens Production

Pinkmoon Creative

Tags: Emf Creative


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet