Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  34
  • Emri i Vërtetë:
  • Albert Rama
  • Vendlindja:
  • Prishtinë 
  • Mosha:
  • 25 Vjeç
BIOGRAFIA: EMI është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Albert Rama ose EMI punon dhe vepron në Prishtinë në Studion e tij të quajtur Ice BOX. Ai është një talent i cili te gjitha i bën vet si Beat si MixMaster etj. Gjithashtu Emi ka bër të famshem repera si Blleki, Mossi, Ligrit Uka dhe Nushi shkaku i ndihmës qe jau ka dhan. Kulmi i shikuëshmeris është me 2 kënget si "TATAMATA" dhe"112" ku ka kaluar 600k views në Youtube. Më datë 25 Maj 2018, EMI publikon videoklipin "112". Më datë 8 Prill 2018...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

2 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (12)

2
0
0
0
4
4
7
5
2
7
1
2

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Ricku

Real K

Pimpex

Aga B

Bad Sight

W.G.

Hustle5k

Dr.Ree

Mc Qlira

Tuzhi-G

Tags: Emi, Albert Rama


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet