Më mbaj mend (për 1 muaj)

Emi Bogdo - Një Femër Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  5

Pse ti i humbur neper nate
Erdhe sot dhe trokite prape
Me ty erdhi parfumi i saj
Ne te dy te huaj ngjajme

Ti me kot pretekst kerkon
Sot parajsa nuk ma premton
S'e mban mend as betimin tone
Une dhe ti bashke pergjithmone

Dhe sonte nuk di perse
Ti je ketu prane meje
E prape ty s'te ndjej

Ref...
Nje femer mund te qaje
Te qaje kur e lendon
Jehon çdo lot i saj
Dhe Zoti e degjon

Nje femer di te fale
Nuk s'mund te t'fale gjithmone
Nuk vlen me asnje fjale
Atehere kur e tradhton e tradhton

Jo me beso s'kam nevoje per fjale
Syte flasin dhe kur qajne
Askujt nje si ve faj
S'di te urreje te mallkoj te shaj

Shpirtin tend peng s'mund ta mbaj
Ndaj ti shko ik vrapo pas saj
Pse me kot me pretekst kerkon
Kur parajsen dot s'ma premton

Dhe sonte nuk di perse
Ti je ketu prane meje
E prape ty s'te ndjej

Ref...
Nje femer mund te qaje
Te qaje kur e lendon
Jehon çdo lot i saj
Dhe Zoti e degjon

Nje femer di te fale
Nuk s'mund te fale gjithmone
Nuk vlen me asnje fjale
Atehere kur e tradhton e lendon

...

Ref...
Nje femer mund te qaje
Te qaje kur e lendon
Jehon çdo lot i saj
Edhe Zoti e degjon

Nje femer di te fale
Nuk mund te fale gjithmone
Nuk vlen me asnje fjale
Atehere kur e tranon e tranon


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesi

Emi Bogdo - Një Femër
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Një Femër".
3. Video është e këngës "Një Femër", por nuk këndohet nga Emi Bogdo.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Emi Bogdo:


Komente 0