Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Florian Zyka

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  11
Florian Zyka është një autor këngësh i njohur.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

1 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Artistë Të Ngjashëm:

Kadri Sherifi

Perparim Ademi

Klodi Shehu

Alfred Capaliku

Ilir Livoreka

Kushtrim Hajrullahu

Ardit Roshi

Fatrin Krajka

Spartak Tili

Drinor Zymberi

Tags: Florian Zyka


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet