Më mbaj mend (për 1 muaj)

EMI - Familia (Feat. Kola)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

n rrug
jena gati per krejt ata qe dojn luft
o p9 smunesh me na tut
huhh
prej fminije tona punt e pata llug
me gabu mu ngatrru me neve ti mun me hup
ta kapum paren edhe fatin
ta shkrepum automatin me bo me na shti inatin
30 mi man kuka
300 tjera mi man rafti
veq qele gojen p9 per qa dush jom gati
su dorzova as edhe ni her
as kur um mshelen
sjellen sjellen pidhat
po kurr gojen sun ma qelen
jeto per havera
e per ta hin edhe nzjerem
edhe rrethin maje ngusht
se prej tjerve sheh veq helem
se rruga so fer
grupa grupa nterr
duqa duqa nkerr
te na shitet meniher
nuk o rren haver
hajde veq fol
QA POT VYN
sa pot vyn
veq kallzoma ti mu lekin
un ta kry
Cold Emi
Publikimi: 21/10/2018


EMI - Familia
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Familia".
3. Video është e këngës "Familia", por nuk këndohet nga EMI.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Cold Emi:


Komente 0