TEKSTESHQIP

EMI
Auu
Lyrics

E sum ha ka*i kush je ti as qa po thu
Nese don problem me mu
Po folin per mu skom qare pa I shu
Kta qe vin kunder meje kejt I sheh tu deshtu
Kejt I sheh tu deshpru
Me 1 kang I qes jashte
Qe smerr vesh me fjal une ta reshi kallash
Tu pi hashash Jom I qet Bud
Tu I njeh paret ti rrin dhi*it tu ju lut
Sa tzezat I kom pa (pa)
Sa tzezat I kom ba (ba)
Sa ma shum po kom qaq ma shum po du hala
Hala tu e bo tu lut per mos me ra
Po dojn mem pa tu dek po skan ko*e per mem vra
Po doni peshqesh paret um vin cash-cash
I gjujna bakshish nuk I qim I lajm desht
Malli o fresh gati per treg
So kurgjo e re nese shahna me shtet
Kurgjo so perfekt veq une ska tjer
Nese sje ZHAG ti per mu nuk ki vler
Munesh me ja therr nese sheh qe tu kum fluk
Nese ti e lun t'fortin vina forcat me ti zbut

Ref.2x
AUU PARET VIN TUB
THIRRJET VIN N'TEL E PARET I BOJ N'RRUG (N'RRUG)
AUU FUCK YOU
JETA OSHT KURV E PE QINA ME DHUN (DHUN)

Bitch kshyr qysh pi lidh fjalt
Se po thu najsen dallash e ti qi kejt me rraj
Une vi pi rruge haver ska kompromise me daj
Ta fus rafall e hi ngjynah po dikur nashta e laj
Une veq I shkeli si shaj hala kejt tzezat pi maj
Asnjanin sun e baj e veq mas pares po ngaj
I marr keset dal per gjiro e si posta shperndaj
Tu bo Della mas della e pun mas pune sja daj
Lek lek I boj shpejt edhe t'paqt ta bi mallin
Ami lekt edhe qaq jom I knaqt
Nese don problem une e marr me avash
Veq ju vi kallash edhe hajt shnet paq
Jom kejt ZHAG me plot Della ne grusht
Me dy telefona ne dore edhe gjepat e musht
Sa here mshohin kta repera djegen sikur ne prush
Nese nuk je I vertet ti per mu sje kerkush

Ref.2x
AUU PARET VIN TUB
THIRRJET VIN N'TEL E PARET I BOJ N'RRUG (N'RRUG)
AUU FUCK YOU
JETA OSHT KURV E PE QINA ME DHUN (DHUN)
INFO
Bëhet hit kur ka dhe klip, prandaj produkti muzikor ka ardhur tek audienca e gjerë i kompletuar këndshëm me një videoklip, i cili u publikua më 20 Maj 2020.
Rryma muzikore:
Hip-Hop
Renditja:
Top 200