TEKSTESHQIP

Emi
Kamikaz X Kush Ka Thon?
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kamikaz X Kush Ka Thon?" kënduar nga Emi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Materiali muzikor u përcoll online i realizuar me një videoklip muzikor, video produksionin e të cilit e punoi Dani. Ky videoklip u publikua me datë 16 Dhjetor 2022. Kënga u kompozua nga Benson (Kush Ka Thon), autor i fjalëve të tekstit është Cold Emi, ndërsa producenti audio është Icebox.
Rryma muzikore:
Hip-Hop
Renditja:
Top 200