Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Emiljano Citaku

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
  • Vendlindja:
  • Tirane 
BIOGRAFIA: Emiljano Citaku është një këngëtar i njohur. Ka mbaruar Liceun Artistik dhe kenga eshte pasioni tij. Kengetaret qe e frymezojne jane Mandi Nishtulla dhe Muharrem Ahmeti. Në vitin 2012, Emiljano Citaku merr pjesë në X Factor Albania 2....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrës në

X Factor Albania

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Indrit Lelo

Ferdinant Bjanku

Tani (Artan Shqadha)

Lirio Nushi

Medi Zena

Pellumb Katroshi

Gentjan Dema

Julian Lekocaj

Bledi Polena

Latif Koci


Tags: Emiljano Citaku

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet