Më mbaj mend (për 1 muaj)

Emin Aliu & Argjend Aliu - Çka Kan Zogjt E Malit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Qka kan zogjt e malit Nan
dhimbshëm qe pom knojne
Vajzën që e deshta Nan
Sot po ma kujtojne

Qka kan rrezet t'djellit Nan
Që kan ra n'oborre
Mi kujtojn takimet Nan
Me ta dor për dore

Qka kan dallëndyshet
Qê flutrojn pa mas
Ma kujtojn dashnin oj Nan
Me ta që kam pas

Ani sa shum lule oj Nan
Vera paska pruee
Qysh me gzu kët zemer vajz
Kur ti sje me mueee


Ky tekst u dërgua nga Buqe YesilEmin Aliu & Argjend Aliu
Publikimi: 06/12/2018
Teksti: Sami Aliu
Orkestrimi: Gent Hoxha & Xhavit Hajdari
Studio & Mix: Xhavit Hajdari


Emin Aliu & Argjend Aliu - Çka Kan Zogjt E Malit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Çka Kan Zogjt E Malit".
3. Video është e këngës "Çka Kan Zogjt E Malit", por nuk këndohet nga Emin Aliu & Argjend Aliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Emin Aliu:


Komente 0