Më mbaj mend (për 1 muaj)

Emin & Argjend Aliu - Hala T'pres Me Ardh Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Hala t'pres me ardh
Hala t'pres me u kthy
Zemra t'don hala
Zemra t'don veq tyyy

Nuk del ti prej zemreeee
T'kam burgos me dry
S'ka zemër gabine
Qëm idhnojn me tyyyy

Hala t'pres me ardh
Hala t'pres meu kthy
Zemra t'don hala
Zemra t'don veq tyyy

Nëse kem gabuuuuu
I falim gabimet
Për hatër t'dashniiiiiis
I nisim takimet

Hala t'pres me ardh
Hala t'pres me u kthy
Zemra t'don halaaaa
Zemra t'don veq tyyy


Ky tekst u dërgua nga Buqe YesilEmin Aliu
Publikimi: 03/01/2021
Muzika: Emin Aliu
Teksti: Sami Aliu
Studio: Meti Gostivar
Video Produksioni: Betim BerishaEmin & Argjend Aliu - Hala T'pres Me Ardh
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hala T'pres Me Ardh".
3. Video është e këngës "Hala T'pres Me Ardh", por nuk këndohet nga Emin & Argjend Aliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Emin Aliu:


Komente 0