TEKSTESHQIP

Emin Aliu & Argjend Aliu
Selman Kadrija
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Selman Kadrija" kënduar nga Emin Aliu & Argjend Aliu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.