Më mbaj mend (për 1 muaj)

Emin Tafa

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Emin Tafa është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne, tallava dhe popullore dasmash. Në vitin 2018, Emin Tafa publikon albumin "Per Disponimin Tuaj". Më datë 14 Shkurt 2020, Shqiprim Sylejmani publikon videoklipin "Emrin Dashuri", në bashkëpunim me Emin Tafën. Videoklipi u prodhua nga RGB Entertainment, ndërsa produksioni audio u realizua nga Agon Neziri....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Komente

Asnjë KomentPer Disponimin Tuaj (2018)

★★★★


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Lavdrim Xhelili

Imer Rama

Argjend Zymberi

Fatmir Imeri

Valon Miftari

Liridon Haxhijaj

Arsim Hakiqi

Traboin Mehaj

Mergim Mazreku

Albo 06

Tags: Emin Tafa


Komente mbi këtë artist