Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Emina Sandal

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  16
 • Emri i Vërtetë:
 • Emina Jahoviq Sandal
 • Vendlindja:
 • Pazari I Ri
 • Jeton dhe vepron në :
 • Turqi 
 • Mosha:
 • 38 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Emina Sandal është një këngëtare e huaj e njohur. Emina Jahoviq Sandal është këngëtare, aktore dhe modele e cila është e martuar me këngëtarin e njohur turk të po muzikës Mustafa Sandal. Vëllai i saj, Mirsad Türkcan është një lojtar i suksesshëm basketbolli i cili është i pari lojtar për NBA si një qytetar i Republikës së Turqisë. Emina ka një fëmijë i quajtur "Yaman". Emina aktualisht vepron në rolin kryesor në një seri-TV turk: "Lale Devri", një nga këngëtaret më të njohura të Ballkanit Emina ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Aydilge

Betül Demir

Ana Isabelle

Alisia

Teodora

Demet Sağıroğlu

Plumb

Marger

Brenda Asnicar

Feride Hilal Akın

Tags: Emina Sandal, Emina Jahović


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet