Më mbaj mend (për 1 muaj)

Emine Toska - Kam Nje Hall Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


nje dreq hyri ne shpirtin tim
e di mire e kam gabim
por nga zemra smund tlargoj
sme le jeten ta jetoj

e kuptova se je djall
dua te iki sa me pare

o yot imadh imadh
e kam nje hall nje hall
a thua ka ne ket bote
nje tjeter djal aman

nje tjeter djal
me te mire qes xhelozon aman
as per tradheti aman
mendja si shkon aman


Ky tekst u dërgua nga Bashkim ToskaEmine Toska
Publikimi: 27/03/2007


Emine Toska - Kam Nje Hall
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kam Nje Hall".
3. Video është e këngës "Kam Nje Hall", por nuk këndohet nga Emine Toska.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Emine Toska:


Komente 0