Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eminem - I Love You Mamma Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


I love you mamma
I realy miss you now,
but tonight Im on a big tour

mamma you gotta come with me
gotta see what its like
you gotta meet the lable
see what its all about

Its Dallas today
who knows were tomorrow
I gotta write
but I dont have any time
I want you with me mamma

mamma you gotta come with me
gotta see what its like
you gotta meet the lable
see what its all about

I love you mamma
you gotta come with me
you gotta see what its like
this is so gay!
(this is not by eminem it is by me his twin sister Alema)


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 01/01/2007


Eminem - I Love You Mamma
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I Love You Mamma".
3. Video është e këngës "I Love You Mamma", por nuk këndohet nga Eminem.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Eminem:


Komente 0