Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eminem - Itsy Bitsy Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


she wore an itsy bitsy teenie weenie
yellow polka dot bikini
Eminem: i wish that was me
she wore an itsy bitsy teenie weenie
yellow polka dot bikini
Eminem: i really wish that was me
becausse i am so seksy
i want to be a big baby
oops i already am me
christina agulara i wont shut up
the slim shady has to speak up
so we wont shut the heck up
i want to kick the ball up
because i know christina
i know you
wore an itsy bitsy teenie weenie
yellow polka dot bikini
Eminem:but i wish that bikini was mine
that was not a song people
i made it up
its good huh?


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 01/01/2007


Më Shumë Këngë Nga Eminem:


Komente 0


Eminem - Itsy Bitsy
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Itsy Bitsy".
3. Video është e këngës "Itsy Bitsy", por nuk këndohet nga Eminem.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.