A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  109
  • Emri i Vërtetë:
  • Emir Nexhipi
  • Vendlindja:
  • Kumanove 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Francë 
  • Mosha:
  • 23 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Emir është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Eshte i njohur per kenget e tij sidomos te stilit hip hop me tema te ndryshme (dashurie). Profesionin e muzikes e filloi qysh ne femijeri dhe eshte shume i pelqyer sidomos nga gjinia femerore. Keto vitet e fundit nuk ishte edhe aq aktiv ne projekte, por 2017 e solli ate me kengen e re "Biseda Jone", qe po pelqehet shume nga fansat. Eshte i njohur per tekste te mrekullueshme, te cilat i shkruan vet. Më datë 7 Nëntor 2017, Emir publikon videokli...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Profili

Snapchat

Shto profile

zyrtare


» Dërgo Një Këngë »

Kthema Zemren
3 Vitet Tona
Melek


Artistë Të Ngjashëm:

Bomba

Bloody

Tikkz

S4MM

Lannex

Beni Xhemas

RapSIone

Vig Poppa

Dabesst

KMC


Tags: Emir, Emir Nexhipi

Emir në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019