Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk kemi video për këtë këngë.

Emir - Pse Me Le
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pse Me Le".
3. Video është e këngës "Pse Me Le", por nuk këndohet nga Emir.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Emir - Pse Me Le Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

31/08/2013

2013-08-31T14:06:22+01:00ref:2
pse me le ne ket vetmi as une vet nuk e di pse ti ike mu largove as ti vet se kuptove pse ike pa me thene lamtumir fjalen te dua kurr se ke than me deshir

mu me lendove zemren ma shkaterrove tani gje nuk me mbeti dashuris i iki respekti pse ike une te besova te gjithe dashurin ty ta detikova ejj

ref:3:
pse me le ne ket vetmi as une vet nuk e di pse ti ike mu largove as ti vet se kuptove pse ike pa me thene lamtumir fjalen te dua kurr se ke than me deshir


Ky tekst u dërgua nga Pranvera
Më Shumë Këngë Nga Emir:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë