Më mbaj mend (për 1 muaj)

Emir - Bye  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

19/04/2015

2015-04-19T17:26:46+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Bye" kënduar nga Emir.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Emir i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

J-demon - Bye

girl bonjaa bayy comon me mu fly
sopt niju high dont stop dirdhe nice
mos vet ti per size un kom ktu sat dush
honey baby qika te'omLa e tmira sikur rrush


J-demon :

okej shprethej hit kur vi knej
ti me bo si une eki zor leje kejt
jom repperi ma i mir edhe nese ti sum don
repperat tjer jan kejt fallca babes qati n'mikrofon
ha ha kush ta bon xeher tash i pari
dihet ktu ska kush tjeter veq j-demon kumanova
jena drejt na sjena fejk na jena kejt ti e ki vrejt
si kerrozina t'hy n'vesh muzika jon qe e bojna strejt
ta boj repin un ma mir ty ta then kur e pshtil
shloja zonin edhe pak qe ti plas ato zinxhir
ski iden e tash po thu qoje eks a je tu knu
leje babes sonte tripin se qai dhipi mka tranu
plot- plot - plot femra po shof
sdi cilen me kap a ti nxo kejt 1 ka 1
ndoshta bohet pak teper po ashtu vet kan qef
j-demoni sta prish qefin edhe nese ska lezet

ref:

girl bonjaa bayy comon me mu fly
sopt niju high dont stop dirdhe nice
mos vet ti per size un kom ktu sat dush
honey baby qika te'omLa e tmira sikur rrush

b-toxic

b .. ose shtoja edhe toxic
suksesi nclub per hit jom repper i persosT
i dallum po vrena shum un pi tjerve
t'vjen inati me pranu dosti jem ma mir bleje
per me shit sun e shet se si un sun e qeT
kom styl une jom shmek saher vi t'len pa men
kejt po doni mu bo si ta mer menja ah ah ah
kejt e din ce jena na aki nai sen ti ha fol cka
kom stil atraktiv e per dhipa gjith aktiv
ty um lip mu per cdodit per me bo une nai hit
me femra gjith jom knej me ato une jom heiii
shloja zonin shloje play rrasja shllaajf xhamat ti thej
po ta plasi repturen edhe beati sun e con
percata jam mai dallumi se e boj repin mat ron
vitamin jom per repera kto pe vreni amater
boll mo se u qeL dera haide kejt jasht o fejkera

Nusran Fera - Bye

Puthjen e par qe e rembej,
ngel ajo ne zemer thell
kot kerkosh,
si ajo nuk gjen.

Njëra vjen e tjetra shkon,
me të tjerat ajo mzgjon,
në aventura,
gjithqka përdundon.

Me të gjitha,
koha po shkon
me të gjitha,
asgjë nuk ndryshon.

Ref. Te bukura edhe sharmante
turke, angleze edhe gjerame,
të gjitha, un i ledhatoja,
por asnjërën, nuk e dashuroja!

Këtë jet do e braktis,
me shqiptaren jet dot nis,
aventurave do ju them BYE.

Do e kthej herën e par,
atë puthje plot nektar,
gjith jetën do ja fal asaj...

Me të gjithaa,
koha po shkon
me të gjitha,
azgjë nuk ndyshon.

Ref. Të bukura edhe sharmante
turke,angleze edhe gjermane,
të gjitha un i ledhatoja,
por asnjërën nuk e dashuroja!
Më Shumë Këngë Nga Emir:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet