Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Emir - Bomba  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

20/02/2015

2015-02-20T22:35:31+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Bomba" kënduar nga Emir.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Capital T - Bomba

Sku sku sku sku
Jom tu kcy tango
Coco jumbo
Ka po di ablo
Runda si rambo
Kthena si jango
shija o n'mango
Kush po don calbono cand
me sambo
And roll it (roll it)
Sjena na tsodit(tsodit)
Moti ska lidhje moti
Ti pe di qe na e dina ska lidhje stina

Think im a fighter
Yeah you know bring me the lighter
E majna lart deri en fire on
yeah you know we bring the fire

Se tash em ka ik truni
po du met shti per funi
se nuk pom merr mu gjumi
ama ti mu numrin (ayayay)
Tik tik tik tik tik

Bomba(bomba) you now we the bomba (bomba)
we make it blow like a bomba(bomba)
rrethi jem krejt bomba(bomba)
You know we the bomba
We make it blow like a bomba
Rrethi jem krejt bomba
Hey you know we go bomb yeah(bomb yeah)

Saher tkthehna e shkatrroj sikur kingkong
Po kerset si me ding dong
Kiss the ring and we real done
Luj me ta si me ping pong
Bitch i'm master
Go better be humble
Is the rules of the jungle
Im the king of this jungle
Skom nevoj per hinta e din qe jom simba
Think Im a fighter
Yeah you know bring me the lighter
E majna lart deri n'fire on
yeah you know we bring the fire

Se tash em ka ik truni
po du met shti perfuni
se nuk pom merr mu gjumi
ama ti mu numrin (ayayay)
Tik tik tik tik tik

(x2)Bomba (bomba) you know we the bomba (bomba)
we make it blow like a bomba(bomba)
rrethi jem krejt bomba(bomba)
You know we the bomba
We make it blow like a bomba
Rrethi jem krejt bomba
Hey you know we goin' bomb yeah(bomb yeah)

Altin Tirona - Bomba

(Ref: x2)
Ti je si bomba
Ti je si bomba
Ti je si bomba
bomba, bomba, bomba

(x2)
Termet kur kalon
Ti mua me tundon
Ti don me ra ne sy
Bomba te therras ty

(x2)
Te tjerat i sfidon
embel ti mu me shikon
e vecante si femer,
shif me sy e plas me zemer

(Ref: x2)
Ti je si bomba
Ti je si bomba
Ti je si bomba
bomba, bomba, bomba

(Ref: x2)
Ti je si bomba
Ti je si bomba
Ti je si bomba
bomba, bomba, bomba

Sinan Hoxha - Bomba

Everybody...
C'mon! C'mon! Yeah! Yeah!
Are you ready tonight?
Put your hands up!
Go! Go! Here we go!
Go! Go! Here we go!
Put your hands up
Summer hit!!

(Eres una bomba)

Mami eres un bomba
Mami eres un bomba
Mami eres un bomba
Bomba a la playa
Mami eres un bomba
Mami eres un bomba
Bomba... Bomba a la playa
Mami eres un bomba
Mami eres un bomba
Mami eres un bomba
Bomba a la playa
Mami eres un bomba
Mami eres un bomba
Bomba... Anda a la playa

REF. 2x:
Boom Kadale, Boom Kadale
Luje Mama Boom, Boom, Boom
Boom Kadale, Boom Kadale
Sexy Mama Boom, Boom, Boom

Everybody...
C'mon! C'mon! Yeah! Yeah!
Are you ready tonight?
Put your hands up!
Go! Go! Here we go!
Go! Go! Here we go!
Put your hands up
Summer hit!!

Me Ben Lajaka, Provokime,
Ani Zemra Ime
Lajkat Tua Shum i Dua
Vitamin Per Mua
Mini Mini Dhe Bikini
Afer Mos i Rrini
Bomba, Bomba, Sexy Bomba
Ma Dojka, Ma Dojka

Mami eres un bomba
Mami eres un bomba
Bomba... Anda a la playa

REF. 2x:
Boom Kadale, Boom Kadale
Luje Mama Boom, Boom, Boom
Boom Kadale, Boom Kadale
Sexy Mama Boom, Boom, Boom

Everybody...
C'mon! C'mon! Yeah! Yeah!
Are you ready tonight?
Put your hands up!
Go! Go! Here we go!
Go! Go! Here we go!
Put your hands up
Summer hit!!

Çokollata, Limonada,
Çunat Te Vijne Mbrapa
Te Pelqen Ty, Vetem Luksi,
Gucci & Prada
Mini Mini Dhe Bikini
Afer Mos i Rrini
Bomba, Bomba, Sexy Bomba
Ma Dojka, Ma Dojka

Mami eres un bomba
Mami eres un bomba
Bomba... Anda a la playa

REF. 4x:
Boom Kadale, Boom Kadale
Luje Mama Boom, Boom, Boom
Boom Kadale, Boom Kadale
Sexy Mama Boom, Boom, Boom

Më shumë këngë me këtë titull:
Më Shumë Këngë Nga Emir:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet