Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Emir - T'prita N'pranver  (Feat. Don Kleo)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Don Kleo

19/08/2013

2013-08-19T13:15:31+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "T'prita N'pranver" kënduar nga Emir.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin




Më Shumë Këngë Nga Emir:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet