Më mbaj mend (për 1 muaj)

Emir - Pergjithmon Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Skom dasht me luj
Po tkom dasht me tvertet
E ti i besove tjeter kujt tash ke met pa jet, paq fat njet
Se pa mu jeton ni jet ma gjat
E di ke kalu me mu per inati
tshoqes tonde mfal hina shum
Fell po nejse,
Po du me t'thon Lamtumir Pergjithmon "
Po du me t'thon Lamtumir PErgjithmon "
Emir
Publikimi: 20/02/2013


Emir - Pergjithmon
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pergjithmon".
3. Video është e këngës "Pergjithmon", por nuk këndohet nga Emir.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Emir:


Komente 0