Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Emir - Sa Të Dua


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

19/05/2012

2012-05-19T23:39:04


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Sa Të Dua" kënduar nga Emir.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Emir:

Më Shumë...