Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Emir - Nuk E Lo  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

19/02/2016

2016-02-19T13:07:58+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nuk E Lo" kënduar nga Emir.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Emir:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet